Mapa stránek ODS.cz Fórum ODS V. Vrecionová Stránky města Kalendář akcí E-shop
Úvodní stránka

Kontaktní informace
Místní sdružení ODS Klecany
250 67 Klecany

e-mail: info@ods.klecany.cz

Předseda MS ODS
ing. Zdeněk Malík
Na Vinici 401
250 67 Klecany

Místopředseda MS ODS
ing. Jan Pinc
Sídliště č. p. 364
250 67 Klecany
e-mail: pincj@seznam.cz

Oblastní sdružení
ODS Praha - východ
oblastní kancelář Heřmanova 43
1700 00 Praha 7
telefon, fax, záznamník: 233 381 519
e-mail: odspv@volny.cz

Oblastní manažer
Jaroslava Brožová

Diskuzní fórum

Územní plán města Klecany

Zpět na seznam | Zpět na hlavní témata
Nový příspěvek
Nadpis:
Jméno/přezdívka: - nepřihlášen
E-mail:
Text:

Odpovědět

Územní plán města Klecany

Vložil: Jiří Matějka - neregistrovaný - 2010-10-17 22:29:30

Dobře sestavený územní plán by umožnil další výstavbu (byli by v něm reg. prvky) - peníze pro město, umožnil by rozvoj pozemků u dálnice (ostatní obce to již provádějí)- peníze pro město, ale co vždyt naše radnice je nepotřebuje zase zdraží dan z nemovitostí. Když si má město něco prosadit tak stačí zadupat a jsou (omlouvám se za ten výraz - připosraní - )Když se mělo rezulantně Praze - prostřd. MŽP odpovědět napsalo se patolízačské vyjádření, které se potom na nátlat podařilo lechce změnit. Chtěl bych být investorem a stavět v Klecanech - tady mu na radnici vše schálí a všemu co řekne se až najivně věří - přece by je nikdo nepodved a když bude zle tak jim na ferofku nabídne peníze a má souhlas s vynětím raz dva.Pokud bude nové - tedy staronové vedení postupovat tímto směrem nebude za chvíli ani možno dotovat veterány,CD,pravé hradce atd. Třeba se pletu a mají všechno krásně vymyšlené jen se nám to stydí ve své skromnosti říci - jak rád bych se pletl.

Odpovědět

Strategický plán města Klecany

Vložil: - neregistrovaný - 2010-10-14 11:17:29

Dobrý den,chloubou minulého vedení bylo zpracování strategického plánu rozvoje města.
Dle mého soudu je nereálný, protože potřebije peníze,peníze a zase peníze.Bude, pro případné vedení města, též závazný,nebo se z případného přílivu peněz budou řešit naléhavé věci ,třeba mimo plán?Jaký bude pohled na plánovité řízení činností?

Odpovědět

Územní plán města Klecany

Vložil: Jiří Matějka - neregistrovaný - 2010-10-13 15:19:02

Je nutno vytvořit nový územní plán - oprava toho stávajícího. To co bylo přijato je naprostá ignorace požadavků vlastníků pozemků- hlavně občanů Klecan a právě jim by měl územní plán sloužit k užitku.

Odpovědět

re: Územní plán města Klecany

Vložil: Jiří - neregistrovaný - 2010-10-15 08:15:42

Když nebyl schválen územní plán,tak se postupovalo takto:V současné době , kdy nemá město schválen územní plán, nacházejí se pozemky mimo vytyčené zastavěné území. Tyto plochy jsou ve schváleném zadání ÚP zařazeny jako průmyslová zóna ( plocha E ). Z těchto důvodů nemůže
společnost, bez souhlasu ZMě , ve svém záměru pokračovat. Pan Hrubý nabízí - jak za vydání souhlasu s trvalým vynětím půdy ze ZPF, tak za vydání souhlasného stanoviska k ÚR na jeho stavbu - finanční podporu městu na vylepšení sportovišť a dětských hřišť ve městě.
Jsem vlastník pozemku,co mě bude stát případná úprava UZEMNÍHO PLÁNU ????

Odpovědět

re: Územní plán města Klecany

Vložil: Jan Pinc - 2010-10-15 07:25:44

Územní plán města, dle mého názoru, není úplně v pořádku, ale naštěstí není územní plán dogma a je možné a nutné s ním dále pracovat, měnit ho a upravovat na základě požadavků vlastníků pozemků a potřeb města.

Odpovědět

re: re: Územní plán města Klecany

Vložil: Standa - neregistrovaný - 2010-10-15 08:28:42

Dobrý den,máme jakýsi Zákon o půdě.Jak se díváte na zastavování zemědělské půdy té nejvyšší kvality různými stavbami a nevyužívání ploch dříve zastavěných.(bývalé JZD stavba Psychiatrické léčebny a.t.d.

Odpovědět

re: Územní plán města Klecany

Vložil: Jan Zahradil - neregistrovaný - 2010-10-14 08:51:19

Plně s Vámi souhlasím... nejen že došlo k zásahu do nakládání se soukromým majetkem občanů, ale pro volební slib, že "konečně schálíme Územní plán" byl přijat dokument, který umožní stavbu spalovny a pomůže k devastaci již tak silně zasažených Klecan. A to ještě nikdo nemluví o okruhu, který má jít Astraparku pod okny... Pokud nenastane na radnici změna, hrozí nám toto vše velmi reálně. Pánové v Radě a ve vedení "raději lidem nic neříkají" a když občané volí v referendu, tak "probíhají jednání s vedením obce o spalovně kalů Drasta na Pražském magistrátu"... o čem? To nám soudruzi řeknou, až na nás bude padat popílek z komínů spalovny...

Odpovědět

re: re: Územní plán města Klecany

Vložil: Tomáš Bažant - neregistrovaný - 2010-10-14 16:38:05

Dobrý den, měl jsem (no ještě mám) v úmyslu udělat takový časosběrný medailonek pro radnici ohledně causy Drasty, no bohužel čas je můj nepřítel, tak tedy alespoň v rychlosti zde přesná citace ohledně intenzivních jednání o spalovně s pražským magistrátem ze dne 17.5.2010. - ZHMP - výbor infrastruktury.(referendum proběhlo 7.9.2010) . Celý dokument viz odkaz dole.
"Co se týče kalového hospodářství, posuzují se 2 technické varianty řešení (1 se spalovnou, druhá bez spalovny), obě by měly být situovány v lokalitě Drasty, probíhají intenzivní jednání jak se Středočeským krajem tak s obcí Klecany, která se k záměru prozatím staví negativně."

Samozřejmě i já bych rád věděl, co znamená "intenzivní jednání" a prozatímní negativní postoj... nicméně tedy chápu onen dinosauří výrok " přednášku o spalovně uvítáme, ale až po referendu"...

http://magistrat.praha.eu/84047_Zapis-z-21-zasedani-Vyboru-infrastruktury-ZHMP-ze-dne-17-5-2010

Odpovědět

re: re: Územní plán města Klecany

Vložil: - neregistrovaný - 2010-10-14 09:24:35

Prosím nenazývat současné vedení soudruhy,neboť
inklinují spíše k TOP,sociální myšlení,zvyšování poplatků a.t.d.Soudruzi mají jiný program.S termínem Pánové v Radě souhlasím.A nejsem volič KSČM.

Přihlášení do systému
Uživatelské jméno:

Heslo:

  Registrovat